wz
Fotbalový oddíl TJ Sokol Petrov
Hlavní Menu
Hlavní
Aktuální výsledky
Rozpis zápasů jaro 2011
A-mužstvo
Zápasy A-mužstva 10/11
Dorost
Žáci
Fotogalerie
Sponzoři
Archiv článků
Zprávy OFS Hodonín
Obsazení rozhodčích
Diskuze a komentáře
 



Užitečné linky







OFS HODONÍN




Naše oblíbená hospoda

BAR U LABUTĚ


Počet návštěvníků:




mail to webmaster


Rozpis utkání jaro 2011 PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Monday, 28 March 2011

Rozpis zápasů mužstev Sokola Petrov pro jarní část sezóny 2010/2011


A-mužstvo

15.kolo 3.4.
15:30 Sokol Petrov Baník Lužice
 
16.kolo 10.4. 15:30 KEN Veselí n. Mor.
Sokol Petrov  
17.kolo 17.4.
16:00 Sokol Petrov SK Sudoměřice
 
18.kolo 24.4.
16:00 FC Mor. Písek
Sokol Petrov  
19.kolo 1.5.
16:30 Sokol Petrov FK Baník Ratíškovice B
 
20.kolo 8.5.
16:30 Sokol Domanín
Sokol Petrov  
21.kolo 14.5.
16:30 Sokol Hr. Lhota B
Sokol Petrov  sobota 14.5.

22.kolo

22.5.
16:30 Sokol Petrov Sokol Lipov A
 
23.kolo 29.5.
16:30 FC Vracov B
Sokol Petrov  
24.kolo 5.6. 16:30 Sokol Petrov Velká n. Vel.B  
25.kolo 12.6. 10:00 SK Kozojídky
Sokol Petrov  
26.kolo 10.6. 17:00 Sokol Petrov FK Suchov
pátek 10.6.
  18.6.
  Oslavy  80. výročí
fotbalového oddílu
Sokol Petrov

Dorost

15.kolo 3.4. 12:45 Sokol Petrov SK Žarošice
 
16.kolo 10.4. 13:15 TJ Kovo Ždánice
Sokol Petrov  
17.kolo 17.4. 13:15 Sokol Petrov KEN Veselí n. Moravou
 
18.kolo 24.4. 13:45 Baník Mikulčice
Sokol Petrov  
19.kolo 1.5. 13:45 Sokol Petrov Sokol Hr. Lhota
 
20.kolo 8.5. 13:45 Sokol Sobůlky
Sokol Petrov sobota
21.kolo 15.5. 13:45 Sokol Petrov Sokol Kněždub
 
22.kolo 22.5. 14:15 Agro Vnorovy
Sokol Petrov  
23.kolo 28.5. 16:30 Blatnice p. sv Ant.
Sokol Petrov  sobota 28.5.
24.kolo 5.6. 13:45 Sokol Petrov Agro Milotice
 
25.kolo 12.6. 14:15 FC Vracov
Sokol Petrov  
26.kolo 3.6. 17:00 Sokol Petrov SK Mogul Vacenovice
pátek 3.6.
  18.6.
  Oslavy 80.výročí
fotbalového oddílu
Sokol Petrov

Žáci

14.kolo 3.4.   volno
   
15.kolo 9.4. 15:30 Baník Lužice
Sokol Petrov  sobota
16.kolo 17.4. 10:00 Sokol Petrov KEN Veselí nad Moravou
 
17.kolo 23.4. 16:00 Kostelec
Sokol Petrov  sobota
18.kolo 27.4. 17:00
Sokol Tvarožná Lhota
Sokol Petrov středa
19.kolo 1.5. 10:00
Sokol Petrov FC Moravský Písek
 
20.kolo 4.5. 17:00
Baník Mikulčice
Sokol Petrov středa
21.kolo 7.5. 14:30
Sokol Kněždub Sokol Petrov sobota
22.kolo 15.5. 10:00
Sokol Petrov FC Nesyt Hodonín
 
23.kolo18.5. volno

 
24.kolo21.5. 14:30 Sokol LipovSokol Petrovsobota
25.kolo28.5. 16:30 Sokol VlkošSokol Petrovsobota
26.kolo 5.6. 10:00Sokol PetrovFC Vracov
 
 18.6. Oslavy 80.výročí
fotbalového oddílu
Sok. Petrov

Přípravka (hřiště Sudoměřice)

12.kolo 3.4. 10:00 Jiskra Strážnice Sokol Petrov
 
13.kolo 9.4. 13:00 Sokol Petrov Slavoj Rohatec
 
14.kolo 16.4. 10:00 Sokol Radějov
Sokol Petrov  sobota
15.kolo 24.4. 13:00 Sokol Petrov Sokol Hr. Lhota
 
16.kolo 1.5. 10:00
Slovan Bzenec
Sokol Petrov  
17.kolo 8.5. 14:00
Sokol Petrov Velká n. Vel.
 
18.kolo 14.5. 10:00
FC Veselí
Sokol Petrov sobota
19.kolo 18.5. 17:00
Sokol Petrov FC Mor. Písek
středa
20.kolo 22.5. 14:00
Sokol Petrov Blatnice p. sv. Ant.
 
21.kolo28.5. 14:30Sokol Lipov
Sokol Petrov sobota
22.kolo5.6. 14:00Sokol PetrovAgro Vnorovy 

Aktualizováno ( Monday, 28 March 2011 )